۲۷ .آبان.۱۳۹۷

حضور مدیرعامل الوپیک در رویداد رهبران رشد

رویداد «رهبران رشد» در حوزۀ دیجیتال مارکتینگ بیست و ششم مهر ماه در دانشگاه شریف تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش، انتقال اطلاعات و تجربیات کسب و کارها و استارتاپ‌های موفق به صاحبان کسب‌و‌کارها و استارتاپ‌های کوچک است. در این همایش نمایندگانی از کسب و کارهای موفق بازار و جمعی از فعالان حوزۀ دیجیتال مارکتینگ حضور داشتند.

مهدی نایبی نیز به عنوان مدیرعامل الوپیک در این رویداد حضور داشت و با حاضرین به گفت‌و‌گو نشست. او که همواره تلاش دارد تا از هر فرصتی در جهت انتقال تجربیات و راهکارهای موفقیت‌آمیز خود به دیگران استفاده کند، در این همایش هم فرآیند رشد و ترقی «الوپیک» را توضیح داد و ساده و بی‌پرده از ترفندهایی گفت که الوپیک را به توفیق رسانده و جایگاه آن را به عنوان رهبر بازار جا‌به‌جایی مرسولات و یکی از شرکت‌های برتر و تاثیرگزار در حوزۀ حمل و نقل تثبیت کرده است.

نایبی همچنین در تشریح روش‌های موثر تبلیغاتی، بر استفاده از تمام راهکارها و روش‌های ممکن تاکید کرد و بازار ایران را متفاوت از بازارهای جهانی دانست.
چنان که استفاده از تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های جهانی بدون توجه به نیاز بازارهای بومی می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

او در ادامه، فضای جامعۀ استارتاپی ایران را هنگام تشکیل الوپیک توصیف کرد و با توجه به استفادۀ حداقل 50 درصدی افراد جامعه از گوشی‌های هوشمند، فراهم شدن زیر ساخت‌ها و حمایت‌های دولت از پیشرفت تکنولوژی در این حوزه، دورۀ فعلی را دوران طلایی برای ظهور استارتاپ‌ها در کشور دانست.

نایبی همچنین در انتها به سوالات حاضرین پاسخ داد.

مطالب مشابه