۱۳ .دی.۱۳۹۵

چگونه در الوپیک استخدام شوید

الوپیک یک شرکت ارائه کننده خدمات آنلاین پیک موتوری در تهران است که توانسته با استفاده از تکنولوژی روز بستری برای همشهریان تهرانی آماده کند تا بتوانند از هر نقطه ای و در هر ساعت از شبانه روز درخواست پیک موتوری خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

قبلا در مورد مزایای همکاری با الوپیک مطلبی نوشتیم و امروز قصد داریم مراحل استخدام یک نفر به عنوان سفیر در الوپیک را به صورت کامل توضیح بدهیم. پروسه استخدام در الوپیک در 4 مرحله کلی انجام میشود.

  • مصاحبه

بعد از اینکه شخصی برای استخدام به عنوان سفیر در الوپیک اقدام میکند در مرحله نخست از او برای مصاحبه حضوری دعوت میشود. در روند مصاحبه رفتار , شخصیت و نوع برخورد متقاضی مورد ارزیابی قرار میگیرد و توضیحات کاملی در مورد شرایط همکاری با الوپیک به او داده میشود.

شخصی که قصد دارد سفیر الوپیک باشد حتما باید آشنایی کاملی با مناطق مختلف شهر تهران و توانایی پیدا کردن آدرس ها از روی نقشه را داشته باشد.

  • دریافت مدارک

اشخاصی که مرحله مصاحبه را پشت سر میگذارند باید مدارک زیر  را به الوپیک تحویل دهند :

  • گواهینامه معتبر بنام متقاضی
  • بیمه نامه معتبر
  • کارت موتور
  • سفته به مبلغ 10 میلیون تومان
  • مدارک شناسایی معتبر (کارت ملی و شناسنامه)

 که تمامی این مدارک باید بصورت اصلی به واحد استخدام تحویل شود و نسخه های کپی شده به هیچ عنوان قابل قبول نمیباشد.

متقاضی باید بتواند یک نفر را به عنوان ضامن خود معرفی کند که این ضامن پشتوانه ای برای صحت عملکرد شخص پیک است.

  • نصب اپلیکیشن

بعد از سپری شدن مراحل اداری و رویت مدارک توسط واحد استخدام نسخه مخصوص اپلیکیشن برای سفیر ها روی گوشی او نصب میشود و آموزشهای لازم برای نحوه کار با اپلیکیشن در یک جلسه به شخص داده میشود و به سوالات احتمالی او در مورد اپلیکیشن پاسخ داده میشود.

  • تحویل وسایل

در این مرحله سفیر آموزشهای لازم را دیده است و میتواند بدون مشکل با اپلیکیشن کار کند که این شخص دیگر بخشی از خانواده سفیرهای الوپیک به حساب می آید و تجهیزات لازم شامل : کلاه ایمنی , باکس و کاپشن با رنگ آبی و  لوگوی الوپیک به او تحویل داده میشود.

سفیرهای الوپیک موظف هستند که از این تجهیزات استفاده کنند زیرا باعث میشود کاربران الوپیکی راحت تر بتوانند پیک را شناسایی کنند.

این 4 مرحله روند کلی استخدام یک نفر به عنوان سفیر الوپیک از 0 تا 100 است.اگر علاقه دارید که در ساعات دلخواه خود با الوپیک همکاری کنید و درآمد خوبی داشته باشید میتوانید با مراجعه به سایت ما به نشانی  alopeyk.com   به عنوان پیک ثبت نام کنید و منتظر تماس همکاران ما در واحد استخدام باشید.

مطالب مشابه