۲۴ .اردیبهشت.۱۳۹۸

شما هم می‌توانید عضوی از «الوتاکسی» باشید!

شما هم به «الوتاکسی» بپیوندید تا از پرداخت کمیسیون معاف شوید و با 10 ساعت کار در روز در مناطق 22 گانه تهران از ساعت 6 الی 22 (بدون رد یا کنسلی درخواست)، صد هزار تومان درآمد تضمینی داشته باشید. بدین معنی که اگر درآمد شما به 100 هزار تومان نرسید، مابه‌التفاوت آن توسط الوپیک پرداخت خواهد شد.


با تکیه‌بر پلتفرم قدرتمند، اپلیکیشن قوی، نقشۀ دقیق و هزاران کاربر فعال، الوپیک قصد دارد تا خدمات خود را گسترش دهد و در همین زمینه از سرویس جابه‌جایی مسافر خود با نام «الوتاکسی» رونمایی کرده است. یک تاکسی اینترنتی، که همه می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند و به عنوان شغل دوم از آن به کسب درآمد بپردازند. شما هم می‌توانید در کنار شغل خود در هر ساعتی از روز و به هر میزانی که بخواهید، در الوپیک فعالیت کنید.

الوتاکسی، از خدمات جدید الوپیک است که به‌منظور جا‌به‌جایی مسافران راه‌اندازی شده. همانطور که می‌دانید الوپیک بزرگترین شرکت حمل‌ونقل مرسولات و یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل‌ونقل است که تاکنون با رونمایی از خدمات مختلف خود، کاربران زیادی را جذب کرده است.

اگر شما هم قصد دارید تا در الوتاکسی مشغول به فعالیت شوید، شاید از خودتان پرسیده باشید:

چطور در تاکسی اینترنتی الوپیک (الوتاکسی) ثبت‌نام کنم؟
برای ثبت‌نام در الوتاکسی، می‌توانید از ویزیتورهایی که در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند مشاوره بگیرید یا به دفتر ثبت‌نام الوپیک به آدرس زیر مراجعه نمایید:
تهران، خیابان ولیعصر، بین مترو جهاد و آموزشگاه سفیر، پلاک 1895

یا جهت اطلاعات بیشتر با شمارۀ 41346 021 تماس بگیرید.

مطالب مشابه